Menu

Banefordeling

 

 

Se banefordeling

 

 

Dato Kl Række Hjemmehold Udehold Dommer Bane Omkl. Hj. Omkl. ude
8/9/2018 18.45 Senior Tr.kamp Borup IF Tune   1 2 1
8/15/2018 18.30 U18 Tr.kamp Borup IF Svogerslev   1 4 5
8/15/2018 19.00 Grand Old Masters Borup IF  Solrød   2 3 1
8/16/2018 19.00 Old Stars Borup IF  Havdrup Rene H. 1 3 1
8/18/2018 10.00 U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår Borup IF HB Køge pigefodbold   1A 4 5
8/18/2018 11.15 U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Borup IF Greve Fodbold   1A 3 1
8/19/2018 10.30 U13 Drenge 8-mands 1 (06) Efterår Borup IF Oversidder        
8/19/2018 11.15 U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Borup IF IF Frem Bjæverskov   1A 3 1
8/20/2018 19.00 Oldmaster Borup IF  Himmelev 1   6 3 1
8/21/2018 17.45 Serie 3 Borup IF Vetterslev-Høm GF   1 2 1
8/22/2018 18.30 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår Borup IF Viby IF   kunst 3 1
8/25/2018 11.30 U13 Drenge Øst 2 8M (06) efterår Borup IF IF Skjold Birkerød   1A 3 1
8/28/2018 18.00 U13 Drenge 8-mands 3 (06) Efterår Borup IF IF Frem Bjæverskov   Kunst 3 1
28.08.2018 18.30 U18 Piger 1 (01-02) Efterår Borup IF Vallensbæk   1 4 5
8/29/2018 19.00 Grand Old Masters Borup IF  Havdrup   2 3 1
8/30/2018 18.30 Veteraner LP Borup IF Solrød FC Lars R. 1 3 1
9/1/2018 13.00 U18 Piger 1 (01-02) Efterår HB Køge pige Solrød FC   1 4 5
9/1/2018 11.15 U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Borup IF Solrød FC   1A 3 1
9/2/2018 10.00 U13 Drenge 8-mands 1 (06) Efterår Borup IF Vordingborg IF   1A 3 1
9/2/2018 11.15 U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Taastrup FC (2)   1A 4 5
9/3/2018 18.00 Oldmaster Borup IF  Røde Stjerne / Svogerslev   1A 3 1
9/7/2018 18.30 Serie 3 Borup IF Ejby IF Fodbold   kunst 2 1
9/8/2018 10.00 U13 Drenge 8-mands 3 (06) Efterår Borup IF Hellested IF   1A 3 1
9/8/2018 11.15 U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Greve Fodbold   1A 4 5
9/11/2018 19.00 Pokal kamp DBU Bjæverskov LSF   Hal 1 Hal 2 Hal 4
9/12/2018 18.00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår Borup IF Suså IF   kunst 3 1
9/13/2018 18.00 Old Stars Borup IF  Gundsølille Ole B. 1 3 1
9/15/2018 11.30 U13 Drenge Øst 2 8M (06) efterår Borup IF Taastrup FC   1A 3 1
9/15/2018 11.15 U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Borup IF Tune IF   6 4 5
9/16/2018 10.00 U13 Drenge 8-mands 1 (06) Efterår Borup IF Haslev FC   5 3 1
9/16/2018 11.15 U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Karlslunde IF   5 4 5
9/17/2018 18.00 Oldmaster Borup IF  Roskilde KFUM   6 3 1
9/19/2018 18.30 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår Borup IF Havdrup GI   kunst 3 1
9/20/2018 18.00 Old Stars Borup IF  Himmelev Ole B. 1 3 1
9/22/2018 10.00 U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Taastrup FC   6 4 5
9/22/2018 11.00 U18 Piger 1 (01-02) Efterår HB Køge pige B. 73, Slagelse   1 4 5
9/22/2018 11.15 U13 Drenge 8-mands 3 (06) Efterår Borup IF Køge Nord FC   6 3 1
9/22/2018 13.00 Serie 3 Borup IF Lynge-Broby IF   1 2 1
9/29/2018 11.15 U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Borup IF Karlslunde IF   5 4 5
9/29/2018 12.30 U13 Drenge Øst 2 8M (06) efterår Borup IF Brøndbyernes IF (2)   1A 3 1
9/30/2018 10.00 U13 Drenge 8-mands 1 (06) Efterår Borup IF Herlufsholm GF   5 3 1
9/30/2018 11.15 U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Herlufsholm GF   6 4 5
10/3/2018 18.30 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår Borup IF Ringsted IF   kunst 3 1
10/3/2018 18.00 Grand Old Masters Borup IF  Tune   kunst 3 1
10/5/2018 17.45 Serie 3 Borup IF Ringsted IF   kunst 2 1
10/6/2018 10.00 U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Roskilde Pigefodbold   5 4 5
10/6/2018 10.00 Grand Old Masters Borup IF  Røde Stjerne   2 3 1
10/6/2018 10.00 Oldmaster Borup IF  Taastrup FC   6 3 1
10/7/2018 10.00 U13 Drenge 8-mands 1 (06) Efterår Borup IF Lynge-Broby IF   5 3 1
10/7/2018 11.15 U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Borup IF Næstved I.F.   5 4 5
10/10/2018 18.30 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår Borup IF Køge Nord FC   kunst 3 1
10/13/2018 10.00 U13 Drenge 8-mands 3 (06) Efterår Borup IF Tune IF (1)   6 3 1
10/13/2018 11.00 Old Stars Borup IF  Røde Stjerne Claus R. 1 3 1
10/13/2018 11.15 U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Borup IF Ishøj IF   5 4 5
10/19/2018 17.45 Serie 3 Borup IF Dianalund/Stenlille   kunst 2 1
11/3/2018 13.30 U13 Drenge Øst 2 8M (06) efterår Borup IF Hvidovre IF   1A 3 1