Menu

Banefordeling

 

 

Se banefordeling

Opdateret 02-04-2019 kl.12.00

Kampnr Dag Dato Kl Række Hjemmehold Udehold Dommerprofil  Bane Omkl. Hj. Omkl. Ude
885893 onsdag 27-03-2019 18:30 VinterBOLD Kvindesenior 1-2/Pulje 3 Borup IF Svogerslev BK   4 4 5
  Lør 30-03-2019 12.00 Senior træningskamp Bjæverskov  Benløse IF   A/B 1 4
  Lør 30-03-2019 14.00 Senior træningskamp Ejby IF  Vordingborg   A/B 2 5
1 ons 03-04-2019 19:00 Grand old master Reos Tune Borup   Kunst 1 2
334369 fredag 05-04-2019 18:30 U16 Drenge 2 (03) Forår/Pulje 3 Ejby IF  Haslev FC   Kunst 1 2
  lørdag 06-04-2019 10:00 U12 Drenge SU 8-mands  Borup IF Lyngby   Kunst 3 4
  lørdag 06-04-2019 11:00 U13 Drenge 8-mands M  Borup IF Ølstykke   Kunst 3 5
881372 lørdag 06-04-2019 14:30 Serie 4/Pulje 10 Gørslev IF Faxe BK   Kunst 1 2
419367 lørdag 06-04-2019 17:00 Serie 1 /Pulje 2 Gørslev IF B. 73, Slagelse   Kunst 1 2
  mandag 08-04-2019 19:00 Oldmaster Gørslev IF R.KFUM   Kunst 2 2
330305 tirsdag 09-04-2019 18:00 U11 Drenge 3 8-mands (08) Forår/Pulje 5 Borup IF Hundige BK Døm selv 5 4 5
  ons 10-04-2019 19.00 Veteran Gørslev IF     Kunst 1 2
2 Ons 10-04-2019 19.00 Grand old master Reos  Borup IF  Roskilde KFUM Keld Nielsen 3 2 1
2 Tors. 11-04-2019 19.00 Oldstar reos  Borup IF  Viby  Kelley Hune Jørgensen kunst 2 1
309819 fredag 12-04-2019 18:30  U15 Drenge 4 (04) Forår/Pulje 2 Ejby IF  Karlslunde IF   Kunst 4 5
324655 lørdag 13-04-2019 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (06) Forår/Pulje 5 Borup IF Havdrup GI Døm selv 6 1 hal 2
412572 lørdag 13-04-2019 11:00 Kvindeserie 2 - Forår/Pulje 2 Borup IF RIF/TOF Døm selv 1 4 hal 4
327083 lørdag 13-04-2019 11:15 U12 Drenge SU 8-mands (07) Forår/Pulje 3 Borup IF Himmelev-Veddelev BK DBU Sj 5 1 hal 1
337903 lørdag 13-04-2019 11:15 U11 Piger 3 8-mands (08) Forår/Pulje 4 Borup IF Vallensbæk IF Døm selv 6 5 hal 3
305564 lørdag 13-04-2019 13:00 U19 Drenge 1 (00-01) Forår/Pulje 2 Borup IF Væggerløse DBU Sj 1 2 hal 2
819570 lørdag 13-04-2019 15:00 Serie 3 /Pulje 7 Borup IF Svebølle BI 2016 DBU Sj 1 3 hal 1
318125 tirsdag 16-04-2019 19:00 8-M+45 (Superveteran) 2 - Forår/Pulje 3 Borup IF Glostrup Døm selv 5 3 1
419379 torsdag 18-04-2019 12:00 Serie 1 /Pulje 2 Gørslev IF Raklev GI   Kunst 1 2
896242 torsdag 18-04-2019 14:00 Serie 4/Pulje 10 Gørslev IF Karise IK   Kunst 1 2
819577 lørdag 20-04-2019 13:00 Serie 3 /Pulje 7 Borup IF Boeslunde BK DBU Sj 1 3 1
3 Ons 24-04-2019 19.00 Grand old master Reos  Borup IF  Solrød Paul J Larsen 3 2 1
321781 fredag 26-04-2019 18:00 U13 Drenge 8-mands M (06) Forår/Pulje 2 Borup IF Holbæk B&I Døm selv 5 2 1