Menu

Banefordeling

 

 

Se banefordeling

 

Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Dommerprofil Kunst Bane Omkl. Hj. Omkl. Ude
907584 Søn 11-11-2018 10:00 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Bjæverskov  Borup IF   B 5 4
907591 Søn 11-11-2018 10:54 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Bjæverskov Oversidder   B    
907587 Søn 11-11-2018 10:18 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Borup IF Køge Nord FC   A   5
907590 Søn 11-11-2018 10:54 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Borup IF Oversidder   A    
889729 Fre 16-11-2018 18:30 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1 Ejby IF  Nivå-Kokkedal FK   B 1 2
249968 Lør 17-11-2018 10:30 U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Ejby IF  MB   A/B 1 2
887461 Søn 18-11-2018 12:00 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Borup IF Havdrup GI   3 4
892329 Søn 18-11-2018 13:15 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Borup IF Brøndbyernes IF   B 3 5
867170 Lør 24-11-2018 16:00 U-19 drenge 1-2 Pulje 3 Borup IF Taastrup FC   A/B 3 1
907595 Søn 25-11-2018 10:00 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Bjæverskov  Oversidder   A 1 2
  Søn 25-11-2018 12:00 Damesenior Træningskamp   Borup IF Svogerslev   A/B 4 5
838041 Man 26-11-2018 20:00 VinterBOLD M+40 1-2 Pulje 2 Borup IF Greve Fodbold   A/B 2 1
590640 Tor 29-11-2018 17:30 U12 Drenge 3 (07) 8M Pulje 1 Bjæverskov  Hvalsø IF   B 4 5
254670 Søn 02-12-2018 12:00 U11 Drenge 2 (08) 8M Pulje 1 Borup IF Vemmelev SGI   A 4 5
887234 Søn 02-12-2018 13:15 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Borup IF Fløng-Hedehusene   B 3 1
838048 Man 10-12-2018 20:00 VinterBOLD M+40 1-2 Pulje 2 Borup IF Solrød FC   A/B 2 1
255689 Lør 15-12-2018 11:00 U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Ejby IF  B. 73, Slagelse   A/B 1 2
216600 Søn 16-12-2018 10:15 U11 Drenge 3 (08) 8M Pulje 1 Bjæverskov  Haslev FC   A 4 5
887471 Søn 16-12-2018 12:00 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Borup IF Brøndbyernes IF   B 1 4
887239 Søn 16-12-2018 13:15 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Borup IF Holmegaard GB   A 3 2
889738 Fre 11-01-2019 18:30 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1 Ejby IF  BK Avarta   B 1 2
877646 Lør 12-01-2019 12:15 U-16 drenge 1-2 Pulje 4 Bjæverskov  Kværkeby IF   A/B 1 2
590650 Søn 13-01-2019 10:30 U12 Drenge 3 (07) 8M Pulje 1 Bjæverskov  Ørslev GIF (V)   A 1 2
254679 Søn 13-01-2019 12:00 U11 Drenge 2 (08) 8M Pulje 1 Borup IF Næstved I.F.   B 4 5
867178 Lør 19-01-2019 16:00 U-19 drenge 1-2 Pulje 3 Borup IF Fremad Valby   A/B 3 1
216610 Søn 27-01-2019 10:30 U11 Drenge 3 (08) 8M Pulje 1 Bjæverskov  Herlufsholm GF   A 4 5
892635 Søn 27-01-2019 12:00 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Borup IF KFUM BK, Roskilde   B 3 1
838054 Man 28-01-2019 20:00 VinterBOLD M+40 1-2 Pulje 2 Borup IF BK Rødovre   A/B 2 1
877636 Lør 02-02-2019 12:15 U-16 drenge 1-2 Pulje 4 Bjæverskov  Korsør IF 2018   A/B 2 1
885897 Lør 02-02-2019 16:00 Kvindesenior 1-2 Pulje 3 Borup IF Lynge-Broby IF   A/B 4 5
  Søn 03-02-2019 10:00 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Borup IF FK Sydsjælland 05   B 4 5
907767 Søn 03-02-2019 10:00 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Bjæverskov  Oversidder   A 4 5
907771 Søn 03-02-2019 10:36 U10 Drenge 3 (09) 5M Pulje 1 Bjæverskov  Nakskov   A 4 5
887482 Søn 03-02-2019 12:00 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Borup IF Rishøj Boldklub   B 2 1
887249 Søn 03-02-2019 13:15 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Borup IF Skælskør B&I   A 3 1
892645 Søn 10-02-2019 12:00 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Borup IF Vallensbæk IF   B 3 1
885935 Lør 23-02-2019 16:00 Kvindesenior 1-2 Pulje 3 Borup IF Ringsted Pigefodbold   A/B 4 5
838060 Man 25-02-2019 20:00 VinterBOLD M+40 1-2 Pulje 2 Borup IF Ishøj IF   A/B 2 1
592987 Tor 28-02-2019 17:30 U12 Drenge 3 (07) 8M Pulje 1 Bjæverskov  FC Lejre   B 4 5
889747 Fre 01-03-2019 18:30 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1 Ejby IF  Glostrup   A 4 5
283416 Lør 02-03-2019 10:30 U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Ejby IF  Lynge-Broby IF   A/B 4 5
887492 Søn 03-03-2019 12:00 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Borup IF Rosenhøj BK   A 3 1
254694 Søn 03-03-2019 12:00 U11 Drenge 2 (08) 8M Pulje 1 Borup IF Dianalund IF   B 4 1
887259 Søn 03-03-2019 13.15 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Borup IF BSF   A 2 5
867186 Søn 03-03-2019 14.25 U-19 drenge 1-2 Pulje 3 Borup IF KB   A/B 3 1
878240 Søn 03-03-2019 16:15 U-16 drenge 1-2 Pulje 4 Bjæverskov  Hvalsø IF   A/B 2 5
889750 Fre 08-03-2019 18:30 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1 Ejby IF  Solrød FC   A 2 1
886087 Lør 09-03-2019 16:00 Kvindesenior 1-2 Pulje 3 Borup IF Tølløse BK   A/B 4 5
216620 Søn 10-03-2019 10:30 U11 Drenge 3 (08) 8M Pulje 1 Bjæverskov  TGB   B 4 5
254700 Søn 10-03-2019 12:00 U11 Drenge 2 (08) 8M Pulje 1 Borup IF B. 73, Slagelse   A 1 2
892655 Søn 10-03-2019 13:15 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Borup IF Taastrup FC   B 3 4
851881 Man 11-03-2019 20:00 VinterBOLD M+40 1-2 Pulje 2 Borup IF Rishøj Boldklub   A/B 2 1
216624 Man 11-03-2019 23:59 U11 Drenge 3 (08) 8M Pulje 1 Bjæverskov  Nakskov   B    
306612 Lør 16-03-2019 10:30 U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Ejby IF  Bjæverskov    A/B 4 5
592997 Søn 17-03-2019 10:30 U12 Drenge 3 (07) 8M Pulje 1 Bjæverskov  Svogerslev BK   B 4 5
887509 Søn 17-03-2019 12:00 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Borup IF VG Fodbold   A 1 2
887269 Søn 17-03-2019 13:15 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Borup IF Himmelev-Veddelev BK   B 3 4
889756 Fre 22-03-2019 18:30 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1 Ejby IF  Rosenhøj BK   A 4 5
254759 Søn 24-03-2019 12:00 U11 Drenge 2 (08) 8M Pulje 1 Borup IF Herlufsholm GF   A 4 5
878635 Søn 24-03-2019 16:15 U-16 drenge 1-2 Pulje 4 Bjæverskov  B. 73, Slagelse   A/B 1 2