Menu

Banefordeling

 

 

Se banefordeling

Opdateret 20-11-2019 kl.17:00

Kampnr Dag Dato Tid Række/Pulje Hjemme Omkl. Ude Omkl. Bane
  søndag 24-11-2019 09:45 Træningskamp U14 drenge Borup IF 4 Himmelev-Veddelev BK  5 Kunst
864601 søndag 24-11-2019 11:30 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 Karlslunde IF 2 Kunst
831755 lørdag 30-11-2019 10:45 VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8/Pulje 3 Borup IF 1 1 Solrød FC 1 2 Kunst A
954466 lørdag 30-11-2019 11:55 VinterBOLD 7/8-mands U-15 Piger/Pulje 2 Borup IF 4 Haslev FC 5 Kunst B
561819 søndag 01-12-2019 11:30 Træningskamp U16 Drenge 3/Pulje 1 Ejby IF Fodbold 1 Køge BK 2 Kunst
765961 søndag 01-12-2019 13:30 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Borup IF 1 4 B. 73, Slagelse 1 5 Kunst B
253748 lørdag 07-12-2019 10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 1 RB 1906 2 1 Kunst A
253749 lørdag 07-12-2019 10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Tune IF 1 2 Borup IF 2 3 Kunst A
253750 lørdag 07-12-2019 10:18 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Såby Fodbold 1 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 2   Kunst A
253752 lørdag 07-12-2019 10:18 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 RB 1906 2   Tune IF 1   Kunst A
253753 lørdag 07-12-2019 10:36 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Borup IF 2   Såby Fodbold 1   Kunst A
253754 lørdag 07-12-2019 10:36 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Tune IF 1   Fløng-Hedehusene Fodbold 2   Kunst A
831760 lørdag 07-12-2019 10:45 VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8/Pulje 3 Borup IF 1 4 Brøndbyernes IF 2 5 Kunst B
253755 lørdag 07-12-2019 10:54 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 RB 1906 2   Såby Fodbold 1   Kunst A
253756 lørdag 07-12-2019 10:54 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 2   Borup IF 2   Kunst A
253757 lørdag 07-12-2019 11:12 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Borup IF 2   RB 1906 2   Kunst A
253758 lørdag 07-12-2019 11:12 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Såby Fodbold 1   Tune IF 1   Kunst A
861398 søndag 08-12-2019 11:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2/Pulje 5 Ejby IF Fodbold 1 Karlslunde IF 2 Kunst
765963 søndag 15-12-2019 10:30 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Ejby IF Fodbold 1 4 B. 73, Slagelse 1 5 Kunst B
739099 søndag 15-12-2019 11:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 Jyderup BK 2 Kunst
928163 torsdag 09-01-2020 20:00 VinterBOLD 7/8-mands M+40/Pulje 2 Borup IF 3 BK Rødovre (2) 2 Kunst B
954473 lørdag 11-01-2020 11:00 VinterBOLD 7/8-mands U-15 Piger/Pulje 2 Borup IF 4 AIK 65 Strøby Fodbold 5 Kunst B
766012 søndag 12-01-2020 10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Ejby IF Fodbold 1 4 Borup IF 1 5 Kunst B
739204 søndag 12-01-2020 11:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 FC Hornsherred 2 Kunst
874902 søndag 12-01-2020 11:30 VinterBOLD U-14 drenge 4/Pulje 2 Ejby IF Fodbold 1 Brønshøj BK 2 Kunst
388524 lørdag 25-01-2020 10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Borup IF 1 4 Ringsted IF 1 5 Kunst A
831770 lørdag 25-01-2020 11:15 VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8/Pulje 3 Borup IF 1 1 Vallensbæk IF 2 2 Kunst A
  søndag 26-01-2020 13:15 Træningskamp herresenior Borup IF 3 Vordingborg S.3 1 Kunst 
332181 lørdag 01-02-2020 10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Sundby BK 2 1 Vanløse IF 3 1 Kunst A
332182 lørdag 01-02-2020 10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Hvidovre IF 2 2 Ølstykke FC 1 2 Kunst A
332183 lørdag 01-02-2020 10:18 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Borup IF 1 3 Sundby BK 2   Kunst A
332184 lørdag 01-02-2020 10:18 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Vanløse IF 3   Hvidovre IF 2   Kunst A
 388527 lørdag 01-02-2020 10:30 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Borup IF 1 3 Køge BK 1 2 Kunst B
332185 lørdag 01-02-2020 10:36 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Ølstykke FC 1   Borup IF 1   Kunst A
332186 lørdag 01-02-2020 10:36 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Hvidovre IF 2   Sundby BK 2   Kunst A
332187 lørdag 01-02-2020 10:54 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Vanløse IF 3   Borup IF 1   Kunst A
332188 lørdag 01-02-2020 10:54 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Sundby BK 2   Ølstykke FC 1   Kunst A
332189 lørdag 01-02-2020 11:12 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Ølstykke FC 1   Vanløse IF 3   Kunst A
332190 lørdag 01-02-2020 11:12 VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5/Pulje 3 Borup IF 1   Hvidovre IF 2   Kunst A
954478 lørdag 01-02-2020 11:55 VinterBOLD 7/8-mands U-15 Piger/Pulje 2 Borup IF Hallen B. 1973, Herlev Hallen Kunst B
874971 lørdag 01-02-2020 13:15 VinterBOLD Kvindesenior 1/Pulje 2 Borup IF 4 Vipperød BK 5 Kunst
739204 søndag 02-02-2020 10:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 FC Hornsherred 2 Kunst
861406 søndag 02-02-2020 11:45 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2/Pulje 5 Ejby IF Fodbold 1 Vestia 2 Kunst
928215 torsdag 06-02-2020 20:00 VinterBOLD 7/8-mands M+40/Pulje 2 Borup IF 3 Greve Fodbold 5 Kunst
864610 fredag 07-02-2020 18:30 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 Solrød FC 2 Kunst
  søndag 09-02-2020 13:15 Træningskamp herresenior Borup IF 3 Ishøj FC S.3 1 Kunst
  lørdag 15-02-2020 11:15 Træningskamp herresenior Borup IF 3 Barberen IF S.3 1 kunst
  lørdag 22-02-2020 11:15 Træningskamp herresenior Borup IF 3 Langebæk All. S.2 1 Kunst
874979 onsdag 26-02-2020 23:59 VinterBOLD Kvindesenior 1/Pulje 2 Borup IF   Oversidder   Kunst
874912 fredag 28-02-2020 18:30 VinterBOLD U-14 drenge 4/Pulje 2 Ejby IF Fodbold 4 Holbæk B&I 5 Kunst
389310 lørdag 29-02-2020 10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Ejby IF Fodbold 1 4 Ringsted IF 1 5 Kunst B
254318 lørdag 29-02-2020 10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 RB 1906 2 1 Borup IF 2 3 Kunst A
254319 lørdag 29-02-2020 10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 FC Hornsherred 1 1 Himmelev-Veddelev BK 3 2 Kunst A
254320 lørdag 29-02-2020 10:18 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 2 RB 1906 2   Kunst A
254321 lørdag 29-02-2020 10:18 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Borup IF 2   FC Hornsherred 1   Kunst A
254322 lørdag 29-02-2020 10:36 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK 3   AIK 65 Strøby Fodbold 1   Kunst A
254323 lørdag 29-02-2020 10:36 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 FC Hornsherred 1   RB 1906 2   Kunst A
254324 lørdag 29-02-2020 10:54 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Borup IF 2   AIK 65 Strøby Fodbold 1   Kunst A
254325 lørdag 29-02-2020 10:54 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 RB 1906 2   Himmelev-Veddelev BK 3   Kunst A
254326 lørdag 29-02-2020 11:12 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK 3   Borup IF 2   Kunst A
254327 lørdag 29-02-2020 11:12 VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5v5/Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1   FC Hornsherred 1   Kunst A
861411 søndag 01-03-2020 11:30 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2/Pulje 5 Ejby IF Fodbold 1 IF Frem Bjæverskov 2 Kunst
389315 lørdag 07-03-2020 10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Borup IF 1 4 VG Fodbold 2 5 Kunst A
831780 lørdag 07-03-2020 11:15 VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8/Pulje 3 Borup IF 1 1 Hvalsø IF 1 2 Kunst B
864618 søndag 08-03-2020 11:30 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 Brøndbyernes IF 5 Kunst
  søndag 08-03-2020 13:15 Træningskamp herresenior Borup IF 3 Førslev 1 Kunst
928224 torsdag 12-03-2020 20:00 VinterBOLD 7/8-mands M+40/Pulje 2 Borup IF 3 Rebæk IF 5 Kunst A
389318 lørdag 14-03 2020 10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 10 Borup IF 1 4 Ejby IF Fodbold 1 5 Kunst A
861418 lørdag 14-03-2020 13:30 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2/Pulje 5 Ejby IF Fodbold 1 Brøndbyernes IF 2 Kunst
874922 søndag 15-03-2020 10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4/Pulje 2 Ejby IF Fodbold 1 FB 2 Kunst
771233 fredag 20-03-2020 19:00 Træningskamp Senior Borup IF 3 Gørslev S.3 1 Kunst
831790 lørdag 21-03-2020 10:00 VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8/Pulje 3 Borup IF 1 1 BK Friheden 2 2 Kunst B
389320 søndag 22-03-2020 10:30 VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8/Pulje 10 Ejby IF Fodbold 1 1 Køge BK 1 2 Kunst B
739225 søndag 22-03-2020 11:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 B. 73, Slagelse 2 Kunst
874990 søndag 22-03-2020 13:30 VinterBOLD Kvindesenior 1/Pulje 2 Borup IF 4 FC Storebælt 5 Kunst
739213 søndag 29-03-2020 11:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4/Pulje 3 Ejby IF Fodbold 1 Lynge-Broby IF 2 Kunst